Holowanie Białystok – 85 733 52 04

Witaj drogi kliencie! Bardzo nam miło, że odwiedziłeś naszą stronę internetową!

Kontakt: 85 733 52 04

Jesteśmy firmą usługową, zajmującą świadczeniem pomocy drogowej. Teren, jaki obsługujemy to Białystok oraz jego okolice. Jako doświadczona firma, od wielu lat działająca na lokalnym rynku, znamy te tereny jak własną kieszeń, dlatego możesz na nas polegać!

Jedną z usług, jaką oferujemy naszym klientom jest holowanie. Do holowania używany naszej własnej floty, najwyższej jakości holowników. Niezawodność maszyn zapewnia nasz warsztat, który kontroluje bieżące naprawy oraz szczegółowo sprawdza każdy pojazd po wykonaniu zlecenia.

Nigdy nie wiesz, kiedy nasz holownik będzie Ci potrzebny. Przydaje się on przy kolizjach drogowych, gdy trzeba odstawić na boczny pas jezdni pojazdy uczestniczące w zdarzeniu. Czasami może dojść do sytuacji, gdy Twój pojazd odmówi posłuszeństwa, a znajdujesz się w niewielkiej odległości od domu. Wtedy nie ma potrzeby, by korzystać z droższych usług autolawety, gdyż holownik w sposób wystarczająco bezpieczny odstawi samochód na wskazane przez Ciebie miejsce.

Pamiętaj, iż istnieje możliwość odholowania Twojego samochodu na nasz bezpłatny parking. Dopóki nie znajdziesz lepszego miejsca do jego postoju może on tam bezpiecznie stać.

Holowniki przydatne są nie tylko w sytuacjach kolizji drogowych i awarii samochodu. Zdarza się, iż Twój samochód drogi kliencie jest w pełni sprawny, jednak nie możesz się nim poruszać. Zdarza się tak wtedy, gdy utknie on w przydrożnym rowie lub spotka na swej drodze zaspę śniegową.

Nasze holowniki, dysponujące bardzo mocnymi silnikami i wydajnymi mechanizmami holowniczymi wyciągną Twój samochód nawet z największej opresji… i to dosłownie!

Jeśli więc potrzebujesz pomocy w tej chwili, przypomnij sobie nasz numer kontaktowy i dzwoń czym prędzej! Docieramy na miejsce zdarzenia w przeciągu pół godziny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji dzień i noc, przez cały tydzień. Byś nigdy się na nas nie zawiódł!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!