Laweta Białystok – 85 733 52 04

Bardzo się cieszymy, że gościsz na naszej stronie internetowej. To znaczy, że chcesz skorzystać z naszych usług. W tym dziale przedstawimy Ci, czym zajmują się nasze niezawodne lawety. Zapraszamy do lektury!

Kontakt: 85 733 52 04

Jedną z najważniejszych części składowych firmy zajmującej się świadczeniem usług pomocy drogowej są lawety.

Są to bardzo ważne pojazdy, które są niezbędne w naszej pracy. Pomagają przetransportować samochody z miejsca zdarzenia, to znaczy kolizji, miejsca awarii samochodu, do punktu wskazanego przez klienta.

Lawety pomagają nie tylko w transporcie samochodów osobowych. Można nimi transportować również różne maszyny rolnicze a także sprzęty budowlane, które nie mieszczą się w zwykłych samochodach dostawczych.

Oczywiście, nasze lawety transportują nie tylko samochody osobowe. Wiele razy na ich ramach zdarzyło nam się przewozić większe samochody dostawcze a także samochody typu van.

Dbamy o to, by nasza rozbudowana flota lawet była zawsze w stanie najwyższej gotowości. Dlatego po ukończeniu każdego zadania lawety są dokładnie sprawdzane przez mechaników. Zawsze dbamy o ich stan techniczny a także pilnujemy regularnych przeglądów w autoryzowanych serwisach.

Stale unowocześniamy swoją flotę, by mogła ona się dostosować do coraz to większych wymagań naszych klientów.

Liczymy, iż jeśli jest taka potrzeba, skorzystasz właśnie z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelne wykonanie zlecenia. Lata działalności na lokalnym rynku i setki zadowolonych z naszych usług klientów świadczą tylko na naszą korzyść.

Pamiętaj, że zawsze masz prawo skorzystać z gwarancji satysfakcji.

Czekamy więc z niecierpliwością na Twój telefon!