O Nas

Witaj drogi kliencie!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od początku swojej działalności oferowaliśmy usługi związane z autopomocą w Białymstoku i jego okolicach. Ponad 20 letnie doświadczenie jest tym, co odróżnia nas od konkurencji. Jest to nasze rodzinne miasto. Mówiąc nasze, mam na myśli siebie i moich pracowników, którzy są dla mnie jak rodzina. Można rzec, iż cała firma jest jedną wielką rodziną! Rodziną ludzi, dla których dobro Twojego samochodu jest priorytetem!

Poza tym dysponujemy sprzętem, którego zazdrości nam nasza szanowna konkurencja. Najnowsze modele holowników i niezawodne lawety są naszym znakiem rozpoznawczym. Dbamy o swoje maszyny, które są źródłem naszego dochodu poprzez częste, profilaktyczne serwisy i sprawdzanie stanu technicznego pojazdów po wykonaniu każdego zlecenia.

Poza tym załoga, która jest naszym skarbem. Doświadczeni ludzie, którzy nigdy nas nie zawiedli, skorzy do pracy i ambitni. Taka jest nasza załoga. Pamiętaj, że gdy tylko potrzebujesz pomocy, pomożemy Ci. We dnie i w nocy, podczas burzy i wtedy, kiedy świeci słońce. Jesteśmy zawsze na posterunku i czekamy na Twój telefon. Oczywiście nie życzymy Ci, by spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja drogowa, jednak sam wiesz, drogi kliencie, że takie sytuacje się zdarzają.

Jesteśmy dostępni 24h na dobę, przez cały tydzień, tak, byś Ty mógł czuć się bezpiecznie. Nie obawiaj się, żadna awaria nie może Cię powstrzymać przed wyjazdem na ulice Białegostoku!

Jesteśmy lekarzem dla Twojego samochodu! Jeśli chcesz zamówić lekarza z karetką, dzwoń do nas! Zjawimy się na miejscu w mgnieniu oka!

Opinia managera firmy Trojdzielne.com, Marka:

„Dziękujemy pomocy drogowej za szybką i sprawną robotę w drodze powrotnej od kluczowego klienta. Polecamy wszystkim usługi tej firmy, bo działa rzetelnie i profesjonalnie. Potwierdza to nasz przypadek, gdzie – nie wgłębiając się w szczegóły, mieliśmy skomplikowaną sytuację, ale udało się wszystko ustalić po naszej myśli.”